ALZHEIMER HOME Minkovice

Malinová 484, Minkovice, 463 12 Šimonovice +420 737 810 315

(jednání se zájemci o službu)

minkovice@alzheimerhome.cz
+420 739 733 783
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Minkovice

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence.

Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby.

Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Minkovice

ALZHEIMER HOME Minkovice tvoří samostatná budova o třech nadzemních podlažích v nádherné lokalitě Podještědí. Z části budovy je krásný výhled přímo na Ještěd.

Klientům jsou k dispozici prostorné společenské místnosti a zahrada určená k relaxaci.

 

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Z tohoto důvodu se právě společnost Ambulance Penta s.r.o. (ze skupiny Penta Hospitals) postupně v našich zařízeních stává novým poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

 

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením). Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení.

 

ALZHEIMER HOME Minkovice

Kapacita domova

118

lůžek

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne. Proškolený personál při své práci využívá různých metod a způsobů přístupu a komunikace.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

Nezavíráme se ani před světem – právě naopak: jezdíme na výlety a výstavy, užíváme si procházky po okolí.

ALZHEIMER HOME Minkovice

Reference

  • Dobrý den, chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše hluboké poděkování všem vašim zaměstnancům bez rozdílu v centru ALZHEIMER HOME Minkovice za naprosto perfektní péči o naši maminku. Velmi nám pomohli v jejich posledních měsících života, ačkoliv je jejich práce nesmírně náročná, vždy byli vstřícní, milí, nápomocní. Jsme jim velmi vděční a přejeme vám hodně takových zaměstnanců, péče kterou poskytují všem svým klientům je naprosto nedocenitelná. Děkujeme Vladimír a Michaela T.
    Vladimír a Michaela T.
  • Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali jménem pana Václava, Vašeho klienta, za mimořádně dobrý přístup a pečování Vaší zaměstnankyně, paní Lukešové. Dědeček je moc spokojený s prací paní Lukešové. Oceňuje její velmi dobrý, profesionální a současně lidský přístup k jednotlivých klientům ve Vašem ústavu. Děkujeme paní Lukešové i všem ostatním pracovníkům za Vaši práci a za to, že se rodiče u Vás dobře cítí. Přejeme Vám hodně nadšení do tak náročné práce, velmi si toho vážíme, srdečně Vás zdravíme, Václav, Hana a Květa Škodovi, děti a snacha pana Škody.  
    Škodovi
  • Vážení, dovolte mi vyjádřit poděkování personálu Vašeho zařízení za obětavou péči a starost o moji manželku Miladu při našem společném pobytu u vás v ALZHEIMER HOME Minkovice. Vzácně lidský, chápavý a laskavý přístup všech pečovatelek, zdravotnic a dalších, s kterými jsme se u vás denně setkávali, umožnil, aby mohly být poslední dny manželky, i přes všechna utrpení dané jejím zdravotním stavem, více snesitelné. A mně každodenní osobní svědectví této péče pomohlo se snadněji vyrovnat s jejím odcházením. Moc Vám proto za vše děkuji. S vděčností
    Ladislav Vrbata
ALZHEIMER HOME Minkovice

Virtuální prohlídka

Partneři

ALZHEIMER HOME Minkovice

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Minkovice

Malinová 484,  463 12, Minkovice

Zavolejte nám: +420 725 440 098

ALZHEIMER HOME Minkovice

Kontakty

Mgr. Eva Stehlíková, MBA
Ředitelka zařízení
+420 739 733 783 eva.stehlikova@alzheimerhome.cz
Lenka Sádlíková
asistentka ředitele
+420 725 455 735 lenka.sadlikova@alzheimerhome.cz
Šárka Kalinová Černá
vrchní sestra
+420 702 126 182 sarka.kalinova@alzheimerhome.cz
Lenka Králová, DiS.
sociální pracovnice
+420 725 440 098 lenka.kralova@alzheimerhome.cz
Jana Janáková
Vedoucí sociální péče
+420 734 236 061 jana.janakova@alzheimerhome.cz
Recepce Minkovice
+420 702 127 105
Bc. Barbora Vítková
Jednání se zájemci o umístění
+420 737 810 315 barbora.vitkova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Minkovice

Kontakty - sesterna

Sesterna Minkovice
+420 702 117 893
ALZHEIMER HOME Minkovice

Kde nás najdete