Libeň

ALZHEIMER HOME Libeň

S. K. Neumanna 2475, 182 00 Praha 8 +420 604 366 496

(jednání se zájemci o umístění)

liben@alzheimerhome.cz
+420 720 986 634
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Libeň

O ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence od 40 let věku. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

Libeň

ALZHEIMER HOME Libeň

ALZHEIMER HOME Libeň je součástí Domu sociálních služeb. Najdete nás v ulici S. K. Neumanna 2475 v Praze 8 – Libni. Výstavbu Domu sociálních služeb financovala městská část Praha 8. Architektonicky unikátní stavba vyniká nejen svojí výjimečnou lokalitou s krásným výhledem na Prahu, ale především špičkovým dispozičním řešením podle nejnovějších trendů péče o klienty v malých skupinách. Na budovu navazuje rozlehlý park s cvičebními prvky pro seniory.

 

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Ambulance Penta s.r.o. je ve všech našich zařízeních poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Libeň

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

 

ALZHEIMER HOME Libeň

Kapacita domova

30

lůžek

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Libeň

Reference

  • Dobrý den, Ještě jednou bych Vám a celému Vašemu kolektivu chtěla moc poděkovat za úžasnou péči o tatínka. Vzhledem k tomu, že již mám zkušenost z jiného domova, tak se to s tím Vaším nedá vůbec srovnávat. Nejenom úroveň bydlení a stravy, ale i péči a pozornost jakou věnujete klientům, ale i příbuzným, kteří je navštěvují. Sama vím, co to je práce s lidmi a to pracuji pouze s dětmi. Ještě jednou moc děkuji a máte všichni můj veliký obdiv. S pozdravem J. W.
    J.W.
ALZHEIMER HOME Libeň

Galerie

ALZHEIMER HOME Libeň

Virtuální prohlídka

Partneři

ALZHEIMER HOME Libeň

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Libeň

S. K. Neumanna 2475, 182 00 Praha 8 — Libeň

+420 604 366 496

ALZHEIMER HOME Libeň

Kontakty

PhDr. Renata Procházková
Ředitelka zařízení a vrchní sestra
+420 720 986 633, +420 720 986 634 renata.prochazkova@alzheimerhome.cz
Jana Allagui, DiS.
Vedoucí sociální péče a sociální pracovnice
+420 724 995 487 jana.allagui@alzheimerhome.cz
Edita Korytarová
Jednání se zájemci o umístění - Praha a Střední Čechy
+420 604 366 496 edita.korytarova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Libeň

Kontakty - sesterna

Nepřetržitá linka
Službu konající sestra
+420 720 986 635
ALZHEIMER HOME Libeň

Kde nás najdete

Jak se k nám dostanete?

MHD

Jsme snadno dosažitelní veřejnou dopravou.

  • Z Prahy MHD metrem C do stanice Kobylisy, potom dvě zastávky tramvají číslo 1, 3 nebo 24 na zastávku Okrouhlická. Dále pěšky na konec ul. S. K. Neumanna a poté vlevo dolů po schodišti.
  • Autobusem z metra C Nádraží Holešovice, dvě stanice linkou 201, zastávka Kuchyňka – poté podchodem podejít ul. V Holešovičkách, projít mírně vlevo přes parčík s dětským hřištěm do ulice Nad Rokoskou a do kopce nahoru.

AUTEM

  • Autem k nám nejsnáze dojedete z ulice V Holešovičkách. Směrem z centra odbočte do ulice Na Truhlářce, dále do ulic Valčíkova, Pomezní a Nad Rokoskou. Směrem do centra pak odbočte do ulice Kubišova a dále Nad Rokoskou. V ulici. Nad Rokoskou u SŠ a VOŠ managementu se dáte vpravo do kopce.