Sluštice

ALZHEIMER HOME Sluštice

Sluštice 53, 250 84 Sluštice +420 604 366 496

(jednání se zájemci o umístění)

slustice@alzheimerhome.cz
+420 601 697 412
Další kontakty (klikněte)
Sluštice
ALZHEIMER HOME Sluštice

O ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Sluštice

ALZHEIMER HOME Sluštice se nachází v srdci obce Sluštice ve Středočeském kraji, těsně za východní hranicí hl. m. Prahy. Zařízení rodinného typu je zasazeno v krásném, klidném a čistém prostředí. Budova původní školy, známá z filmu Jiřího Menzela „Slavnosti sněženek“, byla pod vedením předního designéra Víta Poláka kompletně citlivě zrekonstruována ve stylu feng shui za využití přírodních materiálů. Klientům je k dispozici prostorná společenská místnost s jídelnou, knihovna a místnost pro aktivizace. Součástí areálu je uzavřený dvůr pro venkovní odpočinek.

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Ambulance Penta s.r.o. je ve všech našich zařízeních poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových a dvoulůžkových s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

 

ALZHEIMER HOME Sluštice

Kapacita domova

48

lůžek

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Sluštice

Reference

  • Dobrý den paní ředitelko, oceňovala jsem, hlavně v Covidu, jaký je „svobodný přístup“ u vás, v porovnání s obdobnou organizací, kde byl bohužel hospitalizován náš kamarád. A vůbec jsem hodně spokojená se spokojeností mé maminky, a také s přátelským přístupem sluštických zaměstnanců, vnímám je jako přátele. Jsem moc vděčná, že je o maminku dobře postaráno a vím, že bych to sama nezvládla. Proto velké díky.
    Naďa Kouklová
ALZHEIMER HOME Sluštice

Video

ALZHEIMER HOME Sluštice

Galerie

ALZHEIMER HOME Sluštice

Virtuální prohlídka

ALZHEIMER HOME Sluštice

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Sluštice

Sluštice 53, 250 84 Sluštice

+420 604 366 496

ALZHEIMER HOME Sluštice

Kontakty

Mgr. Milada Jaklová
Ředitelka zařízení a vrchní sestra
+420 601 697 412 milada.jaklova@alzheimerhome.cz
Anna Škrobová
Sociální pracovník
+420 724 157 248 anna.skrobova@alzheimerhome.cz
Šárka Dobrá
Vedoucí sociální péče
+420 702 297 577 sarka.dobra@alzheimerhome.cz
Alena Kociánová
Aktivizační pracovník
+420 702 271 516 aktivizace.slustice@alzheimerhome.cz
Edita Korytarová
Jednání se zájemci o službu - Praha a Střední Čechy
+420 604 366 496 edita.korytarova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Sluštice

Kontakty - sesterna

Nepřetržitý kontakt
Službu konající sestra
+420 702 287 256
ALZHEIMER HOME Sluštice

Kde nás najdete