ALZHEIMER HOME Boskovice

Hybešova 2635, 680 01 Boskovice +420 724 383 772

(jednání se zájemci o umístění)

boskovice@alzheimerhome.cz
+420 776 816 881
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Boskovice

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence.

Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby.

Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Boskovice

ALZHEIMER HOME Boskovice tvoří samostatná budova o jednom podzemním a třech nadzemních podlažích v klidné části města. Klientům jsou k dispozici prostorné klubovny s jídelnou a zahrada, kde se plánuje výstavba altánu.

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Ambulance Penta s.r.o. je ve všech našich zařízeních poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových a  dvoulůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením). Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení.

 

ALZHEIMER HOME Boskovice

Kapacita domova

142

lůžek

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne. Proškolený personál při své práci využívá různých metod a způsobů přístupu a komunikace.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

Nezavíráme se ani před světem – právě naopak: jezdíme na výlety a výstavy, užíváme si procházky po okolí.

Reference

 • Vážená paní ředitelko, ráda bych Vám i celému personálu ALZHEIMER HOME v Boskovicích, kde pobýval náš tatínek, touto cestou ze srdce poděkovala za profesionální a obětavou péči o našeho tatínka. Přístup ošetřovatelů byl celou dobu jeho pobytu lidský a citlivý k potřebám našeho tatínka a to i v posledních dnech jeho života. Obětavost celého zdravotnického personálu nevyjímaje. Přístup pana doktora a paní vrchní sestry Chvátalové byl vždy  nadstandartní, a to jak v komunikaci se mnou, tak i v informacích nám podaných o zdravotním stavu tatínka v průběhu pobytu v zařízení. V posledních dnech byli se mnou v kontaktu a paní Chvátalová mne dokázala vyslechnout s pokorou a podpořila mne vlídným slovem, za což jí velmi děkuji. I ošetřovatelé byli pokaždé vstřícní a obětaví a náš tatínek byl v zařízení velmi spokojený a v době kdy lépe komunikoval, nám vždy při našich návštěvách říkal, že je rád a spokojený v domově. Ráda bych též poděkovala sociální pracovnici paní Drozdové, která od prvních dnů, kdy jsme spolu začali komunikovat jak telefonicky, emailem i osobně, mi vždy vyšla s jakoukoliv mojí prosbou vstříc a pokaždé jsme našli společnou domluvu. Já i moje rodina Vám velmi děkujeme a přejeme všem zaměstnancům i Vám spoustu dobrých dnů a hodně pracovních i osobních úspěchů. S velkým díky za vše a přáním hodně zdraví.
  H.A. (duben 2024)
 • Vážení zaměstnanci ALZHEIMER HOME Boskovice, můj manžel je ve Vaší péči od 15. února roku 2023, kdy jsem se již nemohla nadále o něj starat kvůli vlastním zdravotním potížím. Každý den jsem Vám vděčná za vše, co pro něj děláte. Obdivuji nasazení všech pečovatelek a asistentek, které se vždy s úsměvem a ohromnou dávkou pochopení manželovi věnují. Velmi se mi líbí množství různých tématických akcí, které pro klienty pořádáte. Vždy se již nemohu dočkat, až zveřejníte fotografie a vidím na nich samé šťastné tváře. Chtěla bych Vám i touto cestou poděkovat za vše, co pro mého manžela a další klienty Vašeho zařízení děláte, všem pečovatelkám, kuchařkám, uklízečkám a všem, bez nichž by tato báječná služba nemohla být poskytována. Děkuji Vám všem za Vaši nikdy a ničím nedocenitelnou pomoc!  Zdeňka Žalmánková (duben 2024)
  Zdeňka Žalmánková
 • Dobrý večer, ještě jednou vám VŠEM za celou naši zarmoucenou rodinu mnohokrát DĚKUJI. Za milé a vřelé přivítání a přijetí naší maminky do vašeho zařízení plného milých a vřelých lidiček, kteří nám v těchto posledních smutných dnech velmi pomohli svým lidským a profesionálním přístupem. Opravdu upřímně děkuji a budu vzpomínat na vás všechny, s úctou a respektem. Michaela Konvalinková (únor 2024)
  Michaela Konvalinková
 • Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat ALZHEIMER HOME personálu za bezvadný servis, který poskytujete. Mám u Vás otce, je hodně nemocný a Vy s ním máte trpělivost a profesionální přístup. Děkuji, Jana K.
  Jana K. (únor 2023)
 • Děkuji Vám za všechno, co jste pro mě a mamku dělali, vážím si toho. Za ten čas, co jsem k Vám jezdila, jsem poznala spoustu milých lidí a po těch měsících jsem se cítila spíše jako „domácí“ mezi přáteli, než jako návštěvník. Děkuji!  
  Jana Vandírková
ALZHEIMER HOME Boskovice

Galerie

ALZHEIMER HOME Boskovice

Virtuální prohlídka

ALZHEIMER HOME Boskovice

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Boskovice

Hybešova 2635
680 01, Boskovice

+420 602 661 575

 

ALZHEIMER HOME Boskovice

Kontakty, 7:00 - 15:30

Bc. Veronika Šilhanová
Ředitelka zařízení
+420 776 816 881 veronika.silhanova@alzheimerhome.cz
Bc. Michaela Drozdová, DiS.
Sociální pracovnice
+420 602 661 575 michaela.drozdova@alzheimerhome.cz
Recepce Boskovice
+420 725 906 874
Martina Chvátalová
vrchní sestra
+420 606 090 057 martina.chvatalova@alzheimerhome.cz
Lucie Seidlová
asistentka ředitelky
+420 602 168 518 lucie.seidlova@alzheimerhome.cz
Bc. Markéta Dvořáková
Staniční sestra
+420 731 397 828 marketa.dvorakova@alzheimerhome.cz
Mgr. Michaela Valčíková
Jednání se zájemci o službu - region Morava
+420 724 383 772 michaela.valcikova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Boskovice

Kontakty - sesterna

Sesterna Boskovice III. patro (zelené)
+420 725 919 973
Sesterna Boskovice II. patro (žluté)
+420 725 917 494
ALZHEIMER HOME Boskovice

Kde nás najdete