ALZHEIMER HOME Boskovice

Hybešova 2635, 680 01 Boskovice +420 724 383 772

(jednání se zájemci o umístění)

boskovice@alzheimerhome.cz
+420 776 816 881
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Boskovice

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence.

Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby.

Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

O domově

ALZHEIMER HOME Boskovice tvoří samostatná budova o jednom podzemním a třech nadzemních podlažích v klidné části města. Klientům jsou k dispozici prostorné klubovny s jídelnou a zahrada, kde se plánuje výstavba altánu.

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Z tohoto důvodu se právě společnost Ambulance Penta s.r.o. (ze skupiny Penta Hospitals) postupně v našich zařízeních stává novým poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových a  dvoulůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením). Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení.

Kapacita našeho zařízení ALZHEIMER HOME Boskovice 142 lůžek domova se zvláštním režimem

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne. Proškolený personál při své práci využívá různých metod a způsobů přístupu a komunikace.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

Nezavíráme se ani před světem – právě naopak: jezdíme na výlety a výstavy, užíváme si procházky po okolí.

Reference

  • Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat ALZHEIMER HOME personálu za bezvadný servis, který poskytujete. Mám u Vás otce, je hodně nemocný a Vy s ním máte trpělivost a profesionální přístup. Děkuji, Jana K.
    Jana K. (únor 2023)
  • Děkuji Vám za všechno, co jste pro mě a mamku dělali, vážím si toho. Za ten čas, co jsem k Vám jezdila, jsem poznala spoustu milých lidí a po těch měsících jsem se cítila spíše jako „domácí“ mezi přáteli, než jako návštěvník. Děkuji!  
    Jana Vandírková
ALZHEIMER HOME Boskovice

Galerie

ALZHEIMER HOME Boskovice

Virtuální prohlídka

Partneři

ALZHEIMER HOME Boskovice

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Boskovice

Hybešova 2635
680 01, Boskovice

+420 602 661 575

 

ALZHEIMER HOME Boskovice

Kontakty, 7:00 - 15:30

Bc. Veronika Šilhanová
Ředitelka zařízení
+420 776 816 881 veronika.silhanova@alzheimerhome.cz
Bc. Michaela Drozdová, DiS.
Sociální pracovnice
+420 602 661 575 michaela.drozdova@alzheimerhome.cz
Recepce Boskovice
+420 725 906 874
Martina Chvátalová
vrchní sestra
+420 606 090 057 martina.chvatalova@alzheimerhome.cz
Lucie Seidlová
asistentka ředitelky
+420 602 168 518 lucie.seidlova@alzheimerhome.cz
Mgr. Michaela Valčíková
Klientský servis (jednání se zájemci o umístění)
+420 724 383 772 michaela.valcikova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Boskovice

Kontakty - sesterna

Sesterna Boskovice III. patro (zelené)
+420 725 919 973
Sesterna Boskovice II. patro (žluté)
+420 725 917 494
ALZHEIMER HOME Boskovice

Kde nás najdete