Zvažujete umístění vašeho blízkého do některého z našich zařízení? Není třeba vyplňovat žádné složité žádosti, ani dokládat spoustu dokumentů.

Zavolejte, prosím, na tel. +420 702 237 760 (jsme dosažitelní 24 hodin / 7 dní v týdnu) nebo vyplňte několik následujících řádků, budeme vás obratem kontaktovat.

Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a sjednáme termín nezávazné prohlídky. Budete-li potřebovat, vyzvedneme vás naším vozem u vás doma a po prohlídce opět zavezeme domů. A v případě, že se rozhodnete pro některé z našich zařízení, samozřejmě vám pomůžeme s potřebnou administrativou.

I přes probíhající pandemii nového koronaviru všechna naše zařízení přijímají nové klienty. Ve všech našich domovech byla zavedena celá řada účinných opatření v zájmu ochrany našich klientů před COVID-19, chřipkou a dalšími infekčními onemocněními.

Ředitelka klientského servisu
Miroslava Taliánová
tel.: +420 702 237 760
e-mail: miroslava.talianova@alzheimerhome.cz

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon

  Vaše zpráva

  • ALZHEIMER HOME

   Domovy se zvláštním režimem ALZHEIMER HOME představují v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni.
   Více informací
  • SENIOR HOME     

   Domácí zdravotní péče a pečovatelská služba SENIOR HOME poskytuje vysoce odbornou péči klientům v jejich přirozeném domácím prostředí.

   Více informací
  • RESTAURANT CAFE

   Naše kavárny a restaurace RESTAURANT CAFE nabízí klidné posezení bez bariér a izolace pro naše klienty, jejich rodiny, ale i všechny ostatní hosty, kteří k nám zavítají.
   Více informací