ALZHEIMER HOME Pyšely

Nám. T. G. Masaryka 615, 251 67 Pyšely +420 604 366 496

(jednání se zájemci o umístění)

pysely@alzheimerhome.cz
+420 602 246 620
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Pyšely

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Pyšely

ALZHEIMER HOME Pyšely je součástí zámeckého areálu v srdci středočeského města Pyšely, najdete nás na náměstí T. G. Masaryka. Přesný rok založení zámku není znám, ale dle archeologických průzkumů se předpokládá, že zámek byl vystavěn v 16. století. Již ve 13. století na stejném místě stávala tvrz. Budova v majetku Kongregace Šedých sester III. řádu sv. Františka byla kompletně citlivě rekonstruována, obklopuje ji rozlehlý zámecký park a ovocný sad.

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Z tohoto důvodu se právě společnost Ambulance Penta s.r.o. (ze skupiny Penta Hospitals) postupně v našich zařízeních stává novým poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

 

ALZHEIMER HOME Pyšely

Kapacita domova

35

lůžek

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie nechybí také velmi oblíbená zooterapie.

ALZHEIMER HOME Pyšely

Reference

  • Dobrý den, rád bych vám touto cestou poděkoval za nadstandardní péči o mého tatínka. Ač zde otec strávil bohužel pouze měsíc, myslím, že zde byl šťasten. Jelikož jsem ho navštěvoval pravidelně skoro každý den, měl jsem možnost sám pocítit přátelskou atmosféru, která ve vašem zařízení panovala. Připadalo mi, že se vám podařilo, v rámci možností, vytvořit pro vaše klienty druhý domov, což má příznivý dopad na progresi jejich onemocnění. Ještě jednou děkuji.
    Václav V.
ALZHEIMER HOME Pyšely

Video

ALZHEIMER HOME Pyšely

Otevření altánu

ALZHEIMER HOME Pyšely

Virtuální prohlídka

Partneři

ALZHEIMER HOME Pyšely

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Pyšely

nám. T. G. Masaryka 615, 251 67 Pyšely

+420 604 366 496

ALZHEIMER HOME Pyšely

Kontakty

Veronika Meixner Skálová
Ředitelka zařízení
+420 602 246 620 veronika.meixner@alzheimerhome.cz
Carol Zoulová
Vedoucí sociální péče
+420 720 986 493 carol.zoulova@alzheimerhome.cz
Klára Talašová, DiS.
Sociální pracovník
+420 720 986 493 klara.talasova@alzheimerhome.cz
Edita Korytarová
Jednání se zájemci o umístění - Praha a Střední Čechy
+420 604 366 496 edita.korytarova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Pyšely

Kontakty - sesterna

Nepřetržitá linka
Službu konající sestra
+420 720 986 491
ALZHEIMER HOME Pyšely

Kde nás najdete