ALZHEIMER HOME Sychrov

Radimovice 134, 463 44 Radimovice Tel: +420 737 810 315

(jednání se zájemci o službu)

sychrov@alzheimerhome.cz
+420 739 733 783
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Sychrov

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence  (Domov se zvláštním režimem) či osobám, kdy jejich potřeba sociální a zdravotní podpory je taková, že jim neumožňuje pobyt v domácím prostředí (Domov seniorů).  Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

ALZHEIMER HOME Sychrov

ALZHEIMER HOME Sychrov je situován v nádherné lokalitě v bezprostřední blízkosti zámku Sychrov. V klidném prostředí Vám nabízíme především jedno a dvoulůžkové pokoje vyššího standardu. Budova je kompletně bezbariérová. U budovy je krásná zahrada.

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Z tohoto důvodu se právě společnost Ambulance Penta s.r.o. (ze skupiny Penta Hospitals) postupně v našich zařízeních stává novým poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení.

 

ALZHEIMER HOME Sychrov

Kapacita domova

78

lůžek domova se zvláštním režimem

15

lůžek domova pro seniory

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Sychrov

Reference

  • Vážená paní ředitelko, vážená paní vrchní sestro, ráda bych Vašemu týmu poděkovala za péči o mého tatínka, pana Františka. Náročnost Vaší práce dokáže ocenit jen ten, kdo alespoň na chvíli nahlédne do chodu Vašeho a podobných zařízení. Za poslední 3 měsíce jsem tu možnost měla … Velmi si vážím práce celého kolektivu a obdivuji trpělivost a empatii, se kterou jsem se vždy během návštěv setkala. Přeji Vám všem hodně zdraví, sil, pevné nervy a odpovídající finanční ohodnocení. S pozdravem  
    I.Š.
ALZHEIMER HOME Sychrov

Galerie

ALZHEIMER HOME Sychrov

Virtuální prohlídka

ALZHEIMER HOME Sychrov

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Sychrov

Radimovice 134
463 44 Radimovice

ALZHEIMER HOME Sychrov

Kontakty

Mgr. Eva Stehlíková, MBA
Ředitelka zařízení
+420 739 733 783 eva.stehlikova@alzheimerhome.cz
Hana Jiránková
asistentka ředitele
+420 739 892 225 hana.jirankova@alzheimerhome.cz
Bc. Michaela Svobodová
Sociální pracovnice
+420 601 320 906 michaela.svobodova@alzheimerhome.cz
Libuše Jacháčková
Vrchní sestra
+420 725 320 390 libuse.jachackova@alzheimerhome.cz
Bc. Iva Fraňková
Vedoucí sociální péče
+420 733 146 900 iva.frankova@alzheimerhome.cz
Recepce Sychrov
420 725 957 673
Bc. Barbora Vítková
Jednání se zájemci o umístění
+420 737 810 315 barbora.vitkova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Sychrov

Kontakty - sesterna

Sesterna – modré patro / Sychrov
+420 721 802 736
Sesterna – žluté a červené patro / Sychrov
+420 702 044 026
ALZHEIMER HOME Sychrov

Kde nás najdete