Přidejte se k nám!

Pracovní příležitosti

Práce v ALZHEIMER HOME přináší nejen pomoc druhým, ale i nejmodernější pracovní prostředí a vybavení, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení a benefitní programy.

V případě zájmu o práci u nás kontaktujte.

Aktuální volné pracovní pozice

Alzheimer Home

Představení pracovních pozic

 • Zdravotní sestra

  Zdravotní sestra – anděl s lidskou tváří. V našich domovech naleznete pozice vrchní sestry, staniční sestry, všeobecné sestry a praktické sestry. Každá z pozic má specifickou náplň práce, přesto však mají všechny stejný cíl, a to mít v domově spokojené klienty. Zdravotní sestra zajišťuje zdravotní část péče o klienty, kontrolují jejich stav, podávají léky a všechny ostatní věci spojené se zdravotním stavem klientů. Bez zdravotníků bychom nebyli schopni poskytovat kvalitní a komplexní péči. A nejen proto si jejich práce nesmírně vážíme.

 • Aktivizační pracovník/ce

  Aktivizační pracovníci jsou srdcem všech našich domovů. Jejich úkolem je tvořit nejen volnočasový program pro naše klienty, ale hlavně domov, ve kterém se klienti cítí dobře a jsou v něm rádi. Jedná se o kolegy, kteří stále něco tvoří a přemýšlí, jak čas našich klientů naplnit, aby byl co nejkvalitnější – věnují se nejen vyrábění z různorodých materiálů, přípravě oslav a pohybovým aktivitám, ale i terapiím či bazální stimulaci. Aktivity našim klientům šijí na míru tak, aby reflektovaly jejich koníčky a zájmy, ať už se jedná o zálibu v pečení či zahrádkaření. Aktivizační pracovníci se nebojí převléct do kostýmu čerta či si zašpinit ruce od barvy, jsou to kreativní duše, které své umělecké vlohy propojují s touhou pomáhat.

 • Pracovník v sociálních službách

  Pečovatelé jsou nepostradatelnou součástí našich domovů, perfektně znají každého klienta, díky čemuž dokáží vyhodnotit, jakou péči konkrétní klient vyžaduje, ať už se jedná o pohlazení, asistenci při oblékání či pomoc se stravováním. Kolegové na pozici Pracovníka v sociálních službách (neboli Pečovatele) jsou bytosti plné lásky a respektu, které se o klienty starají jako o vlastní babičku či dědečka. Jsou to hrdinové, díky kterým se u nás klienti cítí jako doma, a kteří svými superschopnostmi pomáhají klientům překonávat každodenní překážky a nástrahy, které jsou způsobeny zdravotním omezením. Právě pečovatelé jsou nejbližšími parťáky našich klientů.

 • Pracovník/ce úklidu

  Člověk nejen se smyslem pro pořádek, ale i s empatií a potřebou pomáhat druhým. Naši pracovníci úklidu jsou nedílnou součástí našich domovů a pomáhají vytvářet pro naše klienty láskyplný a čistý domov. Jsou to tedy klíčoví zaměstnanci, bez kterých by žádný domov nemohl fungovat. Pracovník/ce úklidu má na starosti úklid veřejných prostor, úklid pokojů našich klientů a vytváření úsměvů na rtech ostatních kolegů.

 • Kuchař/ka

  O klienty se staráme s láskou a jak je známo, láska prochází žaludkem. Zodpovědnost za chod kuchyně a vaření mají kuchaři, kteří se starají o to, aby naši klienti měli nejen kvalitní a vyváženou stravu, ale aby si na ní i pochutnali a na každé jídlo se těšili. Mají na starosti přípravu snídaní, svačin, obědů i večeří. Kuchaři u nás vaří nejen pestrou stravu pro naše klienty, ale někteří z nich vytváří gastro-umění i v našich restauracích Restaurant Cafe. Přijďte se k nám podívat a posoudit, jestli si zasloužíme „Michelinskou hvězdu“!

ALZHEIMER HOME

Jak vypadá den Pracovníka v sociálních službách?

Přidejte se k nám!

Seznamte se s našimi kolegy - Martina

Přidejte se k nám!

Seznamte se s našimi kolegy - Lukáš

Naši personalisté

Mgr. Tereza Pelcová
HR Team leader
+420 774 774 088 tereza.pelcova@pentahospitals.cz
Mgr. Marie Němcová
HR specialista
+420 736 478 508 marie.nemcova@pentahospitals.cz
Mgr. Marie Moudrá
HR specialista
+420 731 476 055 marie.moudra@pentahospitals.cz
Bc. Aneta Filáčková
HR specialista
+420 735 129 331 aneta.filackova@pentahospitals.cz