Přidejte se k nám!

Pracovní příležitosti

Práce v ALZHEIMER HOME přináší nejen pomoc druhým, ale i nejmodernější pracovní prostředí a vybavení, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení a benefitní programy.

V případě zájmu o práci u nás kontaktujte.

Aktuální volné pracovní pozice

Alzheimer Home

Představení pracovních pozic

 • Zdravotní sestra

  Zdravotní sestra – anděl s lidskou tváří. V našich domovech naleznete pozice vrchní sestry, staniční sestry, všeobecné sestry a praktické sestry. Každá z pozic má specifickou náplň práce, přesto však mají všechny stejný cíl, a to mít v domově spokojené klienty. Zdravotní sestra zajišťuje zdravotní část péče o klienty, kontrolují jejich stav, podávají léky a všechny ostatní věci spojené se zdravotním stavem klientů. Bez zdravotníků bychom nebyli schopni poskytovat kvalitní a komplexní péči. A nejen proto si jejich práce nesmírně vážíme.

 • Aktivizační pracovník/ce

  Aktivizační pracovníci jsou srdcem všech našich domovů. Jejich úkolem je tvořit nejen volnočasový program pro naše klienty, ale hlavně domov, ve kterém se klienti cítí dobře a jsou v něm rádi. Jedná se o kolegy, kteří stále něco tvoří a přemýšlí, jak čas našich klientů naplnit, aby byl co nejkvalitnější – věnují se nejen vyrábění z různorodých materiálů, přípravě oslav a pohybovým aktivitám, ale i terapiím či bazální stimulaci. Aktivity našim klientům šijí na míru tak, aby reflektovaly jejich koníčky a zájmy, ať už se jedná o zálibu v pečení či zahrádkaření. Aktivizační pracovníci se nebojí převléct do kostýmu čerta či si zašpinit ruce od barvy, jsou to kreativní duše, které své umělecké vlohy propojují s touhou pomáhat.

 • Pracovník v sociálních službách

  Pečovatelé jsou nepostradatelnou součástí našich domovů, perfektně znají každého klienta, díky čemuž dokáží vyhodnotit, jakou péči konkrétní klient vyžaduje, ať už se jedná o pohlazení, asistenci při oblékání či pomoc se stravováním. Kolegové na pozici Pracovníka v sociálních službách (neboli Pečovatele) jsou bytosti plné lásky a respektu, které se o klienty starají jako o vlastní babičku či dědečka. Jsou to hrdinové, díky kterým se u nás klienti cítí jako doma, a kteří svými superschopnostmi pomáhají klientům překonávat každodenní překážky a nástrahy, které jsou způsobeny zdravotním omezením. Právě pečovatelé jsou nejbližšími parťáky našich klientů.

 • Pracovník/ce úklidu

  Člověk nejen se smyslem pro pořádek, ale i s empatií a potřebou pomáhat druhým. Naši pracovníci úklidu jsou nedílnou součástí našich domovů a pomáhají vytvářet pro naše klienty láskyplný a čistý domov. Jsou to tedy klíčoví zaměstnanci, bez kterých by žádný domov nemohl fungovat. Pracovník/ce úklidu má na starosti úklid veřejných prostor, úklid pokojů našich klientů a vytváření úsměvů na rtech ostatních kolegů.

 • Kuchař/ka

  O klienty se staráme s láskou a jak je známo, láska prochází žaludkem. Zodpovědnost za chod kuchyně a vaření mají kuchaři, kteří se starají o to, aby naši klienti měli nejen kvalitní a vyváženou stravu, ale aby si na ní i pochutnali a na každé jídlo se těšili. Mají na starosti přípravu snídaní, svačin, obědů i večeří. Kuchaři u nás vaří nejen pestrou stravu pro naše klienty, ale někteří z nich vytváří gastro-umění i v našich restauracích Restaurant Cafe. Přijďte se k nám podívat a posoudit, jestli si zasloužíme „Michelinskou hvězdu“!

ALZHEIMER HOME

Jak vypadá den Pracovníka v sociálních službách?

Kariéra

Benefity

O své zaměstnance pečujeme, a proto nabízíme i mimo jiné velkou škálu benefitů

5 týdnů dovolené
Práce našich zaměstnanců si vážíme, a proto jim chceme poskytnout více zaslouženého odpočinku ve formě 25 dnů volna.
Stravenkový paušál
U nás vám v břiše kručet nebude! Na našich zařízeních se připravují čerstvé a chutné obědy, které si můžete za stravenkový paušál vychutnat, a to za zvýhodněnou cenu.
Cafeterie
Za dobře odvedenou práci si každý zaslouží relax. Naše zaměstnance si hýčkáme, a proto každý měsíc nahráváme body na benefitní kartu, které je možné využít k rozmazlovaní ve formě masáží, sauny, návštěvy galerií, kin či divadel.
Multisport karta
Ve zdravém těle, zdravý duch. Pohyb je nedílnou součástí života každého z nás. Našim zaměstnancům nabízíme možnost Multisport karty, díky které mohou navštěvovat mnoho sportovních a relaxačních zařízení po celé České republice ale i na Slovensku.
Partnerská karta Dr. Max
Každý občas bojuje s rýmičkou, a proto našim zaměstnancům nabízíme partnerskou kartu do sítí lékáren Dr. Max. Kartu mohou využít nejen na nákup léků, ale i na kosmetické produkty, doplňky stravy či elektrospotřebiče. S kartou si sortiment mohou pořídit za zvýhodněné ceny, a to se vyplatí!
Makro karta
Nakupování miluje každý. Proto jsme našim kolegům zpřístupnili exkluzivní členství v prodejnách Makro. S touto kartou se do Makra můžete vydat kdykoli.
Pololetní odměny
Chystáte se na letní dovolenou či si chcete vánoční svátky užít naplno? Naprosto chápeme! Dvakrát do roka máme pololetní odměny, které se vyplácí v červnu a v prosinci.
Přidejte se k nám!

Seznamte se s našimi kolegy - Martina

Přidejte se k nám!

Seznamte se s našimi kolegy - Lukáš

Naši personalisté

Mgr. Tereza Pelcová
HR Team leader
+420 774 774 088 tereza.pelcova@pentahospitals.cz
Mgr. Marie Němcová
HR specialista
+420 736 478 508 marie.nemcova@pentahospitals.cz
Mgr. Marie Moudrá
HR specialista
+420 731 476 055 marie.moudra@pentahospitals.cz
Bc. Aneta Filáčková
HR specialista
+420 735 129 331 aneta.filackova@pentahospitals.cz
Chatbotka Hanka