ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Masarykova 362, 394 70 Kamenice nad Lipou +420 734 596 765

(jednání se zájemci o umístění)

kamenicenadlipou@alzheimerhome.cz
+420 734 276 724
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence.

Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby.

Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Nový domov ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou je úplně nově otevřené zařízení.

Pro klienty je zajištěna nepřetržitá ošetřovatelská péče, pravidelné návštěvy praktickým lékařem, kvalitní stravování, a to vše doplněné o volnočasové aktivity, a to vše v nádherné lokalitě Českomoravské vrchoviny.

Našim klientům  nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích vyššího standardu s možností využití společenských místnosti či zahrady určené k relaxaci.

Jedná se o dvě propojené budovy s obytným přízemím a dvěma nadzemními podlažími.

 

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Z tohoto důvodu se právě společnost Ambulance Penta s.r.o. (ze skupiny Penta Hospitals) postupně v našich zařízeních stává novým poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových a  dvoulůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením). Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Některé pokoje mají i předzahrádku.

 

ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Kapacita domova

112

lůžek

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne. Proškolený personál při své práci využívá různých metod a způsobů přístupu a komunikace.

 

ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Galerie

ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Virtuální prohlídka

Partneři

ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Masarykova 362

394 70 Kamenice nad Lipou

 

 

ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Kontakty

Mgr. Jana Beránková, DiS., MBA
Ředitelka zařízení
+420 734 276 724 jana.berankova@alzheimerhome.cz
Kristýna Dlouhá, DiS.
Sociální pracovnice
+420 737 898 783 kristyna.dlouha@alzheimerhome.cz
Aneta Matoušková, DiS.
Asistentka ředitele
+420 737 787 755 aneta.matouskova@alzheimerhome.cz
Bc. Jindra Slavíková
Jednání se zájemci o službu - region Jižní a Západní Čechy
+420 734 596 765 jindra.slavikova@alzheimerhome.cz
Bc. Jaroslava Marková
Vrchní sestra
+420 737 898 378 jaroslava.markova@alzheimerhome.cz
Radka Koštiálová
Vedoucí sociální péče
+420 737 287 292 radka.kostialova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Kontakty - sesterna

Sesterna 3. patro
+420 737 898 672
Sesterna 2. patro
+420 737 898 401
ALZHEIMER HOME Kamenice nad Lipou

Kde nás najdete