ALZHEIMER HOME Ostrov

U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov Tel: +420 734 596 765

(jednání se zájemci o službu)

ostrov@alzheimerhome.cz
+420 702 216 446
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Ostrov

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

Písek

ALZHEIMER HOME Ostrov

ALZHEIMER HOME Ostrov se nachází ve čtvrtém podlaží hlavní budovy Nemocnice Ostrov. Zařízení rodinného typu je zasazeno v krásném, klidném a čistém prostředí na okraji města Ostrov v Karlovarském kraji. Součástí areálu je rozsáhlý park, bylinková zahrada, fontána a odpočinková místa. Díky strategickému umístění přímo v areálu nemocnice se klientům zařízení nabízí nepřetržitá a snadno dosažitelná dostupnost všech potřebných zdravotních služeb.

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Z tohoto důvodu se právě společnost Ambulance Penta s.r.o. (ze skupiny Penta Hospitals) postupně v našich zařízeních stává novým poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

 

ALZHEIMER HOME Ostrov

Kapacita domova

59

lůžek

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Ostrov

Galerie

ALZHEIMER HOME Ostrov

Video

ALZHEIMER HOME Ostrov

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Ostrov

U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov

+420 734 596 765

ALZHEIMER HOME Ostrov

Kontakty

Bc. Jessica Jirkovská
Ředitelka zařízení
+420 702 216 446 jessica.jirkovska@alzheimerhome.cz
PhDr. Ivana Klementová
Sociální pracovník a Vedoucí sociální péče
+420 734 744 818 ivana.klementova@alzheimerhome.cz
Lucie Mikešová
Vrchní sestra
+420 702 267 047 lucie.mikesova@alzheimerhome.cz
Bc. Jindra Slavíková
Jednání se zájemci o službu - region Jižní a Západní Čechy
+420 734 596 765 jindra.slavikova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Ostrov

Kontakty - sesterna

Nepřetržitá linka
Službu konající sestra
+420 702 287 327
ALZHEIMER HOME Ostrov

Kde nás najdete