ALZHEIMER HOME Chelčice

Tel: +420 604 366 496

(jednání se zájemci o službu)

chelcice@alzheimerhome.cz
+420 773 377 050
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Chelčice

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Chelčice

ALZHEIMER HOME Chelčice se otevře prvním klientům na jaře 2023.  Klientům budou k dispozici prostorné společenské místnosti, jídelna a místnost pro aktivizace. Součástí areálu bude také zahrada a restaurace.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti budou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje budou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

Kapacita našeho zařízení ALZHEIMER HOME Chelčice bude 120 lůžek.

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty budeme denně zapojovat do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Chelčice

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Chelčice

 

ALZHEIMER HOME Chelčice

Kontakty

ALZHEIMER HOME Chelčice

Kde nás najdete