ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ

+420 604 366 496

(jednání se zájemci o umístění)

zatisi@alzheimerhome.cz
+420 739 758 571
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Zátiší

O ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ

ALZHEIMER HOME Zátiší je součástí moderního areálu REZIDENCE Zátiší, který současně poskytuje rezidenční bydlení pro seniory a řadu kvalitních služeb pro jeho obyvatele a návštěvníky. Součástí komplexu jsou ordinace všeobecného praktického lékaře, ambulantních specialistů, stomatologické centrum, pracoviště fyzioterapie, kavárna s restaurací, dětský koutek, knihovna, rozlehlé atrium a soukromý park o rozloze 8 000 m².

 

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích různých kategorií s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. K dispozici jsou prostorné společenské a terapeutické místnosti s jídelnou. Součástí areálu je uzavřený park pro venkovní procházky a odpočinek. Celý areál je plně bezbariérový.

Kapacita našeho zařízení ALZHEIMER HOME Zátiší je 155 lůžek. Nedílnou součástí centra je také RESTAURANT CAFE, kde nabízíme klidné posezení a výborné, cenově dostupné speciality a zákusky.

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie. K aktivizaci slouží i speciálně vybavené místnosti.

Navštěvují nás také často děti, třeba z nedaleké školky. Vždy pro naše klienty připraví zajímavý program.

Máme také k dispozici autobus, můžeme proto vyrazit i na výlet mimo Prahu, což si vždy náramně užijeme.

ALZHEIMER HOME Zátiší
ALZHEIMER HOME Zátiší

Reference

  • Dobrý den, chtěla bych poděkovat za přístup a péči kterou dáváte nemocným, obzvlášť mému tatínkovi, který tu našel na 2,5 roku domov opravdový domov dnes odešel k nebesům a myslím se vší úctou, Ještě jednou děkuju za důstojný odchod, který by nebyl v mých silách. Díky VÁM. Zátiší Kunratice – péče a láska tam opravdu nechybí, příjemný personál, kontakt s rodinou zkrátka vše. Práce to není lehká i co se tyče psychiky. Vždy byl vymazlen jak miminko, ještě jednou děkuji. Červen 2022
    L.P.

    L.P.

ALZHEIMER HOME Zátiší

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Zátiší

Urešova 1757, 148 00 Praha 4 — Kunratice

+420 604 366 496

ALZHEIMER HOME Zátiší

Kontakty

Mgr. Jana Kuchyňková
Ředitelka zařízení
+420 739 758 571 jana.kuchynkova@alzheimerhome.cz
Mgr. Droběnová Radka, MBA
Vrchní sestra
+420 702 205 312 radka.drobenova@alzheimerhome.cz
Jitka Křížová
Vedoucí sociální péče
+420 725 975 953 jitka.krizova@alzheimerhome.cz
Bc. Veronika Augustinová
Sociální pracovník
+420 720 038 263 veronika.augustinova@alzheimerhome.cz
Alena Petrová
Vedoucí aktivizací
+420 720 954 004 alena.petrova@alzheimerhome.cz
Bc. Michaela Sádlíková, DiS.
Klientský servis (jednání se zájemci o umístění)
+420 604 366 496 michaela.sadlikova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Zátiší

Kontakty - sesterna

Nepřetržitá linka
Službu konající sestra
+420 731 641 766
ALZHEIMER HOME Zátiší

Kde nás najdete