ALZHEIMER HOME Opava

+420 724 383 772

(jednání se zájemci o umístění)

opava@alzheimerhome.cz
+420 720 039 253
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Opava

O ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Opava

ALZHEIMER HOME Opava tvoří část moderního administrativního komplexu o jednom podzemním a jednom nadzemním podlaží v klidné části Opavy, čtvrti Kateřinky. Nachází se v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky. Klientům jsou k dispozici prostorná jídelna a společenské místnosti. Součástí zařízení je terapeutická zahrada. Objekt nedávno prošel celkovou rekonstrukcí.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení.

Kapacita našeho zařízení ALZHEIMER HOME Opava je 55 lůžek.

Reference
  • Dobrý den paní ředitelko, děkuji Vám i Vašemu personálu za skvělé a profesionální služby, které jste poskytli mé mamince. S pozdravem a přáním radostných a klidných svátků vánočních přeji Vám i všem Vašim zaměstnancům. prosinec 2022
    I.M.
  • Milá paní ředitelko,   děkuji Vám i celému kolektivu za péči o mou maminku a přeji hezké Vánoce a hodně zdraví, energie, pohody a spokojenosti do nového roku.   prosinec 2022
    E.H.
  • Moc děkujeme za vzorné poskytnuté služby a v novém roce hodně zdraví a pracovních úspěchů. Všem dáváme 1*.
    A.

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty denně zapojujeme do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne. Proškolený personál při své práci využívá různých metod a způsobů přístupu a komunikace.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie. K aktivizaci slouží speciálně vybavená místnosti pro cvičení jemné a hrubé motoriky.

Nezavíráme se ani před světem – právě naopak.

ALZHEIMER HOME Opava

Galerie

ALZHEIMER HOME Opava

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Opava

Holasická 1154/2, Opava-Kateřinky, 747 05

+420 724 383 772

 

ALZHEIMER HOME Opava

Zpravodaj z centra

Kvartální informační zpravodaj z našeho centra

ALZHEIMER HOME Opava

Kontakty

Ema Strouhalová
Ředitelka zařízení
+420 720 039 253 ema.strouhalova@alzheimerhome.cz
Bc. Eva Urbančíková
staniční sestra
+420 737 884 330 eva.urbancikova@alzheimerhome.cz
Jana Horáková
Vedoucí péče
+420 732 297 822 jana.horakova@alzheimerhome.cz
Mgr. Michaela Valčíková
Klientský servis (příjem nových klientů)
+420 724 383 772 michaela.valcikova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Opava

Kontakty - sesterna

Nepřetržitá linka
Službu konající sestra
+420 739 298 947
ALZHEIMER HOME Opava

Kde nás najdete