ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

Za Školkou 620, 533 41 Lázně Bohdaneč Tel: +420 737 810 315

(jednání se zájemci o službu)

laznebohdanec@alzheimerhome.cz
+420 603 461 581
Další kontakty (klikněte)
ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč se otevřelo prvním klientům na jaře 2023.  Klientům jsou k dispozici prostorné společenské místnosti, jídelna a místnost pro aktivizace. Součástí areálu bude také zahrada.

 

Zdravotní péče

Našim klientům jsou poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy a preventivně jim také předcházet. K dispozici je nadstandardně vybavené lékařské pracoviště. Je-li to možné a účelné, klientům tak zajišťujeme vyšetření a ambulantní ošetření přímo v zařízení. Našimi spolupracovníky jsou špičkoví odborníci v oboru všeobecného praktického lékařství, psychiatrie či dalších oborů. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol psychického i fyzického stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou změnu zdravotního stavu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim.

ALZHEIMER HOME je součástí skupiny Penta Hospitals. Penta Hospitals provozuje v České republice síť nemocnic i odborných ambulancí a je naším přirozeným záměrem, abychom našim klientům i rodinám do budoucna nabízeli lepší a komplexnější zdravotní služby, které se tímto unikátním spojením nabízí. Z tohoto důvodu se právě společnost Ambulance Penta s.r.o. (ze skupiny Penta Hospitals) postupně v našich zařízeních stává novým poskytovatelem zdravotní péče v oboru všeobecné praktické lékařství a dále ve vybraných oborech specializované ambulantní péče.

Kompletní vybavení všech pokojů

Naši klienti jsou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje budou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

 

Aktivizační činnosti

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty zapojujeme denně do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

Jak se stát klientem

ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

Za Školkou 620

Lázně Bohdaneč

Tel: +420 737 810 315

 

ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

Kontakty

Mgr. Barbora Jägerová
Ředitel zařízení
+420 603 461 581 barbora.jagerova@alzheimerhome.cz
Bc. Jana Sokyrová
vrchní sestra
+420 734 228 899 jana.sokyrova@alzheimerhome.cz
Mgr. Michaela Cvejnová
sociální pracovnice
+420 605 724 840 michaela.cvejnova@alzheimerhome.cz
Adéla Kozerová
Vedoucí sociální péče
+420 734 713 846 adela.kozerova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

Kontakty - sesterna

Pracovníci v sociálních službách
+420 735 125 796
Sesterna 1. patro a 2.patro
+420 605 398 055
Galerie
ALZHEIMER HOME Lázně Bohdaneč

Kde nás najdete