ALZHEIMER HOME Poruba

Ostrava Poruba
Tel: +420 724 383 772

(jednání se zájemci o službu)

info@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Poruba

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Poruba

ALZHEIMER HOME Poruba se otevře prvním klientům v roce 2024.  Klientům budou k dispozici prostorné společenské místnosti, jídelna a místnost pro aktivizace.

Naši klienti budou ubytováni v příjemném domácím prostředí v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje budou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

Kapacita našeho zařízení ALZHEIMER HOME Poruba bude 180 lůžek.

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty budeme denně zapojovat do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Poruba

Kontakty

ALZHEIMER HOME Poruba

Kde nás najdete