Penta Hospitals posiluje nabídku domácí péče

Penta Hospitals posiluje nabídku domácí péče akvizicí společnosti Homecare Holding

Naše zdravotnická skupina Penta Hospitals, jejíž je ALZHEIMER HOME součástí, rozšiřuje svou působnost v oblasti DomácíPéče nabytím společnosti Homecare Holding, jednoho z hlavních poskytovatelů domácí zdravotní péče v České republice. Tato akvizice umožní poskytování komplexní péče včetně domácí péče na vyšší úrovni a rozšíření služeb na další lokality v Praze a Plzni.

Generální ředitelka Penta Hospitals, Barbora Vaculíková, sdělila: „Chceme nabízet našim pacientům celé spektrum služeb. Právě proto vstupujeme do oblasti domácí zdravotní péče. Doplníme tak naše stávající zdravotnické i sociální služby. Vnímáme ji do budoucna jako další z hlavních oborů našeho působení a rozvoje. Vycházíme přitom i z přání pacientů, kteří většinou chtějí, aby jejich léčba pokračovala v domácím prostředí,“

Kvalitní domácí péče je klíčovým prvkem moderního zdravotnictví, také snižuje riziko rehospitalizace a poskytuje pacientům vyšší komfort. Naše skupina je připravena investovat do rozvoje této oblasti a zajistit tak nejen lékařskou péči, ale i podporu a komfort pro naše pacienty v jejich domácím prostředí.