SENIOR HOME Zátiší

Urešova, 148 00 Praha-Kunratice

Pronájem seniorských bytů včetně možnosti využití pečovatelské služby a domácí péče.

+420 702 245 402 jirina.zezulova@alzheimerhome.cz

Služby pod jednou střechou

Pod jednou střechou senioři dostanou láskyplnou péči, kterou potřebují každý den.

V budově mohou využít služeb:

  • praktického lékaře
  • psychiatra
  • pečovatelské služby
  • domácí péče (dostupnost 24 hodin denně)
  • služby recepce
  • jídelny s domácí kuchyní
  • lékárny (resp. možnosti objednání a dodání, Dr. Max)
    kadeřnice a pedikérky (možnost objednání)

Díky různorodosti areálu neztrácejí klienti denní kontakt s běžným životem.

Seniorské byty k pronájmu

Atraktivní architektonické zpracování budovy a množství volitelných služeb umožňují nájemcům v Rezidenci Jasmín vést spokojený život v souladu s vlastními potřebami a s ohledem na aktuální zdravotní stav.

Rezidence Jasmín nabízí možnost pronájmu bezbariérových bytů v uspořádání zejména 1 + KK a 2 + KK o rozloze 29 m² ‒ 64 m², se společnou recepcí. Součástí některých bytů je venkovní terasa. Rezidenční nájemné byty se nacházejí ve 2., 3., 4. a 7. podlaží budovy. Okna jsou situována do všech světových stran, u některých bytů jsou okna orientována i do zeleného atria budovy Rezidence.

Pečovatelské služby SENIOR HOME GROUP s.r.o

Registrovaný poskytovatel zdravotních služeb – domácí péče a registrovaný poskytovatel sociálních služeb – pečovatelské služby SENIOR HOME GROUP s.r.o., člen skupiny ALZHEIMER HOME, poskytuje vysoce odbornou péči. Přispívá tak ke spokojenému a bezpečnému zvládání stáří a zdravotních obtíží. V případě, že to vyžaduje zdravotní stav klienta, jsou k dispozici zdravotní sestry domácí péče. Ostatní potřeby a přání klientů pak zajišťuje široká nabídka dalších služeb. Stejně, jako je tomu u námi poskytovaných pobytových služeb, i v rámci domácí zdravotní péče a pečovatelské služby je naší specializací komplexní péče o seniory a dlouhodobě nemocné. Tomu odpovídá i kvalifikace našeho personálu a špičkové technické vybavení.

Domácí péče

Domácí zdravotní péče a pečovatelská služba Domácí péče zkracuje nebo nahrazuje hospitalizaci pacienta v nemocnici nebo v jiném ústavním zařízení. Je preferována pro své nesporné výhody spočívající zejména v pozitivním působení na psychický stav nemocného. To prokazatelně pozitivně přispívá ke zlepšení celkového stavu pacienta a ke snížení rizika komplikací.

• Vaše požadavky s vámi podrobně probereme, informujeme vás o vhodnosti péče a nabídneme individuální řešení zdravotní a/nebo sociální situace vaší nebo vašeho blízkého.

• V rámci domácí zdravotní péče docházíme přímo do domácnosti v termínech a rozsahu dle indikace ošetřujícího lékaře, vždy však dbáme na přání a preference našich klientů.

• Poskytujeme vysoce kvalitní a spolehlivé služby citlivým, vlídným a osobním přístupem. • Garantujeme vysokou odbornou úroveň našich všeobecných sester a včasné a řádné provedení indikovaných výkonů.

• Samozřejmostí je dodržování doporučených ošetřovatelských postupů, etického kodexu a celoživotní vzdělávání zdravotnického personálu.

• V případě poskytování pečovatelské služby postupujeme na základě sociálního šetření, analýzy potřeb a příslušných zákonných standardů kvality.

Kontakty

SENIOR HOME Zátiší

Kde nás najdete