ALZHEIMER HOME Nepomuk

Na Vinici 2, Klášter u Nepomuka 125
+ 420 774 774 088 - zájemci o PRÁCI

+420 734 596 765 - zájemci i UMÍSTĚNÍ

ALZHEIMER HOME Nepomuk

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Nepomuk

ALZHEIMER HOME Nepomuk se otevře prvním klientům koncem roku.  Klientům budou k dispozici prostorné společenské místnosti, jídelna a místnost pro aktivizace.

Naši klienti budou ubytováni v příjemném domácím prostředí ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje budou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

Kapacita našeho zařízení ALZHEIMER HOME Nepomuk bude 115 lůžek.

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty budeme denně zapojovat do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

+420 734 596 765
ALZHEIMER HOME Nepomuk

Kontakty

ALZHEIMER HOME Nepomuk

Kde nás najdete