ALZHEIMER HOME Kateřinice

Kateřinice 228, Kateřinice
Tel: +420 724 383 772

(jednání se zájemci o službu)

info@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Kateřinice

ALZHEIMER HOME

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.

 

ALZHEIMER HOME Kateřinice

ALZHEIMER HOME Kateřinice se otevře prvním klientům v březnu 2024.  Klientům budou k dispozici prostorné společenské místnosti, jídelna a místnost pro aktivizace.

Naši klienti budou ubytováni v příjemném domácím prostředí. Všechny pokoje budou kompletně vybaveny, přesto nabízíme možnost jejich vlastního dovybavení. Celý areál je plně bezbariérový.

Být aktivní je důležité v každém věku. Naše klienty budeme denně zapojovat do celé řady činností, které jsou každému šité na míru. Znalost zvyků, zájmů a osobních potřeb nám pomáhá připravit skladbu činností tak, aby pro klienta byly potěšením a zpříjemněním dne.

Základními kameny aktivizačních činností jsou reminiscenční terapie, tréninky paměti, muzikoterapie.

ALZHEIMER HOME Kateřinice

Kontakty

Mgr. Michaela Valčíková
Jednání se zájemci o umístění
+420 724 383 772 michaela.valcikova@alzheimerhome.cz
ALZHEIMER HOME Kateřinice

Kde nás najdete