• ALZHEIMER HOME

  Homes with special regime ALZHEIMER HOME represent in the Czech Republic a unique interconnection of medical and social services on the top possible level.
  More information
 • SENIOR HOME     

  Home health care and nursing care SENIOR HOME provides the patients with a highly professional care in their natural home surroundings.
  More information
 • RESTAURANT CAFE

  Our cafes and reataurants RESTAURANT CAFE offer a peaceful barrier-free seating for our clients, their families and other visiting guests.
  More information
Použité fotografie pocházejí z charitativního kalendáře “S láskou jako doma” z roku 2018 a 2019.
Děkujme všem osobnostím za pomoc a podporu.
Více o projetku na naleznete v sekci “charitativní kalendář”.

Unikátní koncept zdravotně sociální péče

ALZHEIMER HOME z.ú. nabízí v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni. Jsme registrovaným poskytovatelem sociálních služeb (domov se zvláštním režimem, pečovatelská služba) a nestátním zdravotnickým zařízením (domácí zdravotní péče). Naší specializací je komplexní péče o seniory a nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními onemocněními způsobujícími demenci, včetně Parkinsonovy choroby a dalších neurodegenerativních onemocnění.

K našim klientům přistupujeme stejně, jako ke členům své rodiny. S láskou. Aby se u nás cítili jako doma a mezi svými blízkými.

Domácí zdravotní péče a pečovatelská služba SENIOR HOME poskytuje vysoce odbornou péči klientům v jejich přirozeném domácím prostředí. Přispívá tak ke spokojenému a bezpečnému zvládání stáří a zdravotních obtíží v pohodlí vlastního domova.

Naše kavárny a restaurace RESTAURANT CAFE nabízí klidné posezení bez bariér a izolace pro naše klienty, jejich rodiny, ale i všechny ostatní hosty, kteří k nám zavítají. V útulném prostředí nabízíme cenově dostupné menu české a mezinárodní kuchyně vždy připravované z čerstvých a kvalitních surovin, domácí dezerty a lahodnou kávu dováženou z dalekého Terstu. V pracovních dnech připravujeme polední menu za zvýhodněné ceny.

News

No results found for

Videa z našich domovů

Zátiší

Pitkovice

Pyšely

Libeň

Modřany

Magazín S láskou jako doma

Milí čtenáři,
s radostí, ale také s napětím vám představujeme první číslo našeho magazínu S láskou jako doma….

ALZHEIMER HOME z.ú. nabízí v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni. Jsme registrovaným poskytovatelem sociálních služeb (domov se zvláštním režimem, pečovatelská služba) a nestátním zdravotnickým zařízením (domácí zdravotní péče).

Naší specializací je komplexní péče o seniory a nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními onemocněními způsobujícími demenci, včetně Parkinsonovy choroby a dalších neurodegenerativních
onemocnění.

V současné době provozujeme pět domovů v Praze a přilehlém okolí. Filozofií naší společností je
pečovat o klienty s láskou, jako doma. Chceme k nim přistupovat tak, jak bychom si přáli, aby bylo
přistupováno k našim rodičům a našim blízkým.

Stáří není jednoduché a čeká každého z nás. Pro mnoho rodin je složité a náročné rozhodování, zda
umístit svého rodiče nebo prarodiče v pobytovém zařízení. U nás v ALZHEIMER HOME se snažíme, aby tato doba byla co nejpřívětivější pro klienty, i jejich rodiny. Aby rodiny nemusely mít o své blízké strach a věděly, že je o ně dobře a kvalitně postaráno a jsou v bezpečí.

Nahlédněte pod pokličku života v našich domovech, přejeme vám příjemné čtení.

Redakce

magazíny ke stažení

S láskou jako doma… (PODZIM / ZIMA 2019)

Rozhovor: Pečujeme o nemocné s Alzheimerovou chorobou, Rozhovor: Alzheimerova choroba — velká neznámá, Střípky z domovů, Křest kalendáře a další

Stáhněte si v PDF: magazím S láskou jako doma… (PODZIM / ZIMA 2019)