• ALZHEIMER HOME

  Homes with special regime ALZHEIMER HOME represent in the Czech Republic a unique interconnection of medical and social services on the top possible level.
  More information
 • SENIOR HOME     

  Home health care and nursing care SENIOR HOME provides the patients with a highly professional care in their natural home surroundings.
  More information
 • RESTAURANT CAFE

  Our cafes and reataurants RESTAURANT CAFE offer a peaceful barrier-free seating for our clients, their families and other visiting guests.
  More information
Použité fotografie pocházejí z charitativního kalendáře “S láskou jako doma” z roku 2018 a 2019.
Děkujme všem osobnostím za pomoc a podporu.
Více o projetku na naleznete v sekci “charitativní kalendář”.

Unikátní koncept zdravotně sociální péče

ALZHEIMER HOME z.ú. nabízí v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni. Jsme registrovaným poskytovatelem sociálních služeb (domov se zvláštním režimem, pečovatelská služba) a nestátním zdravotnickým zařízením (domácí zdravotní péče). Naší specializací je komplexní péče o seniory a nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními onemocněními způsobujícími demenci, včetně Parkinsonovy choroby a dalších neurodegenerativních onemocnění.

K našim klientům přistupujeme stejně, jako ke členům své rodiny. S láskou. Aby se u nás cítili jako doma a mezi svými blízkými.

Domácí zdravotní péče a pečovatelská služba SENIOR HOME poskytuje vysoce odbornou péči klientům v jejich přirozeném domácím prostředí. Přispívá tak ke spokojenému a bezpečnému zvládání stáří a zdravotních obtíží v pohodlí vlastního domova.

Naše kavárny a restaurace RESTAURANT CAFE nabízí klidné posezení bez bariér a izolace pro naše klienty, jejich rodiny, ale i všechny ostatní hosty, kteří k nám zavítají. V útulném prostředí nabízíme cenově dostupné menu české a mezinárodní kuchyně vždy připravované z čerstvých a kvalitních surovin, domácí dezerty a lahodnou kávu dováženou z dalekého Terstu. V pracovních dnech připravujeme polední menu za zvýhodněné ceny.

Jak ALZHEIMER HOME bojuje proti koronaviru

Videa z našich domovů

Zátiší

Pitkovice

Pyšely

Libeň

Modřany

Magazín S láskou jako doma... (PODZIM / ZIMA 2019)

S radostí vám představujeme první číslo našeho magazínu “S láskou jako doma…” Nahlédněte pod pokličku života v našich zařízeních. Přejeme vám příjemné čtení.

 • Rozhovor: Pečujeme o nemocné s Alzheimerovou chorobou.
 • Rozhovor: Alzheimerova choroba — velká neznámá.
 • Střípky z domovů.
 • Křest kalendáře, křížovka a další.

Stáhněte si v PDF: S láskou jako doma… (PODZIM / ZIMA 2019)