S láskou jako doma

K našim klientům přistupujeme stejně,
jako ke členům své rodiny.
S láskou, aby se u nás cítili jako doma,
mezi svými blízkými.

 • ALZHEIMER HOME

  Homes with special regime ALZHEIMER HOME represent in the Czech Republic a unique interconnection of medical and social services on the top possible level.
  More information
 • SENIOR HOME     

  Home health care and nursing care SENIOR HOME provides the patients with a highly professional care in their natural home surroundings.
  More information
 • RESTAURANT CAFE

  Our cafes and reataurants RESTAURANT CAFE offer a peaceful barrier-free seating for our clients, their families and other visiting guests.
  More information
Charitativní kalendář. Klient fotografován s MARTIN DEJDAR.

Unikátní koncept dlouhodobé péče

K našim klientům přistupujeme stejně, jako ke členům své rodiny. S láskou. Aby se u nás cítili jako doma a mezi svými blízkými.

ALZHEIMER HOME  představuje v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni. Jsme registrovaným poskytovatelem pobytových sociálních služeb (domovy se zvláštním režimem) a zdravotních služeb (fyzioterapie). Naší specializací je komplexní péče o seniory a nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními onemocněními způsobujícími demenci, včetně Parkinsonovy choroby a dalších neurodegenerativních onemocnění.

SENIOR HOME poskytuje vysoce odbornou péči klientům v jejich přirozeném domácím prostředí prostřednictvím domácí zdravotní péče a pečovatelské služby. Přispívá tak ke spokojenému a bezpečnému zvládání stáří a zdravotních obtíží v pohodlí vlastního domova.

RESTAURANT CAFE nabízí klidné posezení bez bariér a izolace pro naše klienty, jejich rodiny, ale i všechny ostatní hosty, kteří k nám zavítají. V útulném prostředí našich kaváren a restaurací nabízíme cenově dostupné menu české a mezinárodní kuchyně vždy připravované z čerstvých a kvalitních surovin. V pracovních dnech připravujeme polední menu za zvýhodněné ceny.