• 14 BŘE 17
  • 0
  Národní týden trénování paměti

  Národní týden trénování paměti

  V rámci celosvětové akce „Týden uvědomění si mozku“ (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain (www.dana.org) V tomto březnovém týdnu (13. – 19. 3. 2017) se veřejnost dozvídá o výsledcích výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsoupořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi.

  Cílem NÁRODNÍHO TÝDNE TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Trénování paměti je efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí.

  Následující OSVĚTOVÉ PŘEDNÁŠKY SE KONAJÍ ZDARMA a převážně jsou určeny veřejnosti. Pokud jsou určeny jen pro zvané návštěvníky, je to v přehledu uvedeno. Tento seznam, který obsahuje 351 přednášek je konečný. Letošní počet přihlášených přednášek je nejvyšší od roku 2005, kdy se stala ČSTPMJ poprvé partnerem BAW.

  Zdroj: http://www.trenovanipameti.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=30&Itemid=125&lang=cz

  I my se zapojíme do celosvětové akce Národní týden trénování paměti a ve spolupráci s Areálem Zátiší uspořádáme trénování paměti i u nás. Tato akce, pod záštitou trenérky paměti II. stupně paní Evy Burianové, DiS., proběhne v pátek 17. března od 14:30 ve společenském sále bytového domu pro seniory Zátiší. Akce bude zpřístupněna pro rezidenty Zátiší, naše klienty a rodinné příslušníky.

  Pokud Vás tato akce zajímá, neváhejte se k nám přidat. Děkujeme!

  Zanechte odpověď →
Chcete více informací o našich službách?
Pište na e-mail info@alzheimerhome.cz
Volejte na číslo +420 732 222 222