ALZHEIMER HOME - LOGO WEB

Jen velmi málo zařízení v České republice dokáže nabídnout špičkové zdravotně sociální služby pod jednou střechou. Nám se to v podařilo. Jsme soukromým zřizovatelem založenou neziskovou organizací, která nabízí výhody registrovaného poskytovatele pobytových a terénních sociálních služeb a nestátního zdravotnického zařízení.

S láskou jako doma

K našim klientům přistupujeme stejně, jako ke členům své rodiny. S láskou. Aby se u nás cítili jako doma a mezi svými blízkými.

 

ALZHEIMER HOME z.ú. představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou, stařeckou demencí a dalšími typy demencí. Zařízené je určeno klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Naše služby jsou poskytovány v komfortních, bezpečných a na nejvyšší možné úrovni personálně i technicky vybavených domovech se zvláštním režimem. Naší snahou je podporovat soběstačnost a aktivní způsob života našich klientů, respektovat jejich individuální zvyklosti a zachovávat jejich práva a lidskou důstojnost. Jsme tu pro každého i náročného klienta a jeho blízké, kteří očekávají zdravotní a sociální služby na nejvyšší dosažitelné úrovni.

 • ALZHEIMER HOME

  Ta nejlepší možná péče pro pacienty s Alzheimerovou chorobou a dalšími typy demencí.
  Více informací
 • SENIOR HOME          

  Pečovatelská služba a domácí zdravotní péče.


  Více informací
 • MEDICAL CENTER      

  Nadstandardní zdravotní péče o naše klienty.


  Více informací
 • RESTAURANT CAFE

  Kvalitní gastronomie v našich kavárnách a restauracích.


  Více informací
 • Chcete více informací o našich službách?
  Pište na e-mail info@alzheimerhome.cz
  Volejte na číslo +420 732 222 222