Alzheimer Home Zátiší - společné interiéry

Areál Zátiší – atrium

Dva moderní bytové domy, soukromý park, nepřetržitá asistence, společné aktivity, služby na míru a péče podle potřeb obyvatel, to je nejstručnější charakteristika rezidenčního bydlení seniorů, REZIDENCE Zátiší v pražských Kunraticích.

Lokalita

Alzheimer Home Zátiší - studie

Areál Zátiší – studie

REZIDENCE Zátiší se nachází v Praze 4 – Kunraticích mezi ulicemi Hornomlýnská, Dolnomlýnská a Urešova, ve městě a přitom velice blízko přírody, do Kunratického lesa je to jen sto metrů, na stanici MHD o padesát metrů dál a na metro pouhé dvě stanice autobusem. V těsné blízkosti Zátiší je řada služeb a obchodů, například Poliklinika Jižní Město, lékárna, pošta, Obchodní centrum Chodov či Kulturní dům Zahrada. V blízkosti, doslova za lesem, je také Thomayerova nemocnice a IKEM.

Městská čtvrť Kunratice existuje již téměř půl století, více než dvacet let tvoří samostatnou městskou část. Je to klidná čtvrť plná zeleně s postupně se rozrůstající zástavbou moderních rodinných domů. Výhodou je snadná dostupnost z centra, ať už autem nebo prostřednictvím městské hromadné dopravy.

REZIDENCE Zátiší nabízí prodej, dlouhodobý i krátkodobý pronájem v 96 bytech různých velikostí, samozřejmě s nabídkou špičkových služeb: recepce, tísňové péče, hospodyň, terénní pečovatelské služby i domácí zdravotní péče. Součástí areálu je kvalitně vybavené zdravotnické centrum zahrnující ordinaci všeobecného praktického lékaře i ambulantních specialistů a zubní centrum. Samostatnou část tvoří pracoviště fyzioterapeuta a maséra. Velkou výhodou je 24-hodinová přítomnost zdravotnického personálu v budově, který je připraven vždy být nablízku. Uvnitř komplexu najdete i restauraci s kavárnou, prostorné atrium a knihovnu. Podzemní zabezpečené parkoviště je samozřejmostí.

Veškeré další informace o komplexu REZIDENCE Zátiší naleznete na webových stránkách www.zatisi.cz.

 • ALZHEIMER HOME

  Domovy se zvláštním režimem ALZHEIMER HOME představují v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni.
  Více informací
 • SENIOR HOME     

  Domácí zdravotní péče a pečovatelská služba SENIOR HOME poskytuje vysoce odbornou péči klientům v jejich přirozeném domácím prostředí.

  Více informací
 • RESTAURANT CAFE

  Naše kavárny a restaurace RESTAURANT CAFE nabízí klidné posezení bez bariér a izolace pro naše klienty, jejich rodiny, ale i všechny ostatní hosty, kteří k nám zavítají.
  Více informací