Alzheimer Home Zátiší - společné interiéry

Areál Zátiší – atrium

Dva moderní bytové domy, soukromý park, nepřetržitá asistence, společné aktivity, služby na míru a péče podle potřeb obyvatel, to je nejstručnější charakteristika rezidenčního bydlení seniorů, areálu Zátiší v pražských Kunraticích.

Lokalita

Alzheimer Home Zátiší - studie

Areál Zátiší – studie

Areál Zátiší se nachází v Praze 4 – Kunraticích mezi ulicemi Hornomlýnská, Dolnomlýnská a Urešova, ve městě a přitom velice blízko přírody, do Kunratického lesa je to jen sto metrů, na stanici MHD o padesát metrů dál a na metro pouhé dvě stanice autobusem. V těsné blízkosti Zátiší je řada služeb a obchodů, například Poliklinika Jižní Město, lékárna, pošta, Obchodní centrum Chodov či Kulturní dům Zahrada. V blízkosti, doslova za lesem, je také Thomayerova nemocnice a IKEM.

Městská čtvrť Kunratice existuje již téměř půl století, více než dvacet let tvoří samostatnou městskou část. Je to klidná čtvrť plná zeleně s postupně se rozrůstající zástavbou moderních rodinných domů. Výhodou je snadná dostupnost z centra, ať už autem nebo prostřednictvím městské hromadné dopravy.

Areál zátiší nabízí prodej, dlouhodobý i krátkodobý pronájem v 96 bytech různých velikostí, samozřejmě s nabídkou špičkových služeb: recepce, tísňové péče, hospodyň, terénní pečovatelské služby i domácí zdravotní péče. Součástí areálu je kvalitně vybavené zdravotnické centrum (MEDICAL CENTRUM Zátiší), zahrnující ordinaci všeobecného praktického lékaře i ambulantních specialistů a pracoviště dentální hygieny. Samostatnou část tvoří pracoviště fyzioterapeuta, maséra a vodoléčby. Velkou výhodou je 24-hodinová přítomnost zdravotnického personálu v budově, který je připraven vždy být nablízku. Uvnitř komplexu najdete restauraci s kavárnou, prostorné atrium, cvičební sál, knihovnu, společenské místnosti a další. Podzemní zabezpečené parkoviště je samozřejmostí.

Veškeré další informace o areálu Zátiší včetně aktuální nabídky volných bytových jednotek naleznete na webových stránkách www.zatisi.cz.

 • ALZHEIMER HOME

  Ta nejlepší možná péče pro pacienty s Alzheimerovou chorobou a dalšími typy demencí.
  Více informací
 • SENIOR HOME          

  Špičkové služby domácí zdravotní a sociální péče.


  Více informací
 • MEDICAL CENTER      

  Široká nabídka nadstandardních zdravotních služeb.

  Více informací
 • RESTAURANT CAFE

  Kvalitní gastronomie v příjemné restauraci se zahrádkou.

  Více informací